A-laget 2009

Spelarstallen 2009

VALESTRAND HJELLVIK FK SIN A-STALL 2009 samla på eitt brett før serie-generalprøven mot Øystese på Furubakken 13. april. Første rekke f.v.: Vegard Mjelstad, Robert Eikeland, Torgeir Rud, Simon Windt. Andre rekke: Thomas A. Røskeland, Trygve Nilsen, Henrik Horsås, Jonas Hauge.
Tredje rekke: Ole Morten Tysse, Øyvind Tysse, Rayner Nygård, Øyvind Thomassen. Bakerst: Ole A. Reigstad, Henning Klovning Rød, Glenn Torgersen

Fakta om A-laget

Hovudtrenar: Jo Solberg     Spelande assistent-trenar: Torgeir Rud    
Assistent-trenar:
Håvard Hegg-Lunde     Oppmann: Ronny Håland
 

Beste serieplassering:
3. plass i 4. divisjon, 2005,2008 og 2009
Største seier: 13-0 mot Nesset, 1994

Største tap:
0-7 mot Skjergard, sept. 2002

Toppscorar 2009: Trygve Nilsen 16 mål

Årets spelar 2009 Spelarprisen:

Årets spelar 2009 Trenarprisen:

Årets mest framgangsrike spelar 2009: 

VTV-prisen 2009: Are Bryhn

Folkets Pris 2009: Are Bryhn

 

Navn Kamper Mål Børs snitt
Robert Eikeland 22 - 5.71
Rayner Nygård 21 3 5.95
Kalle Fiskå 22 2 5.81
Torgeir Rud 20 3 5.98
Vegard Mjelstad 12 - 5.23
Ole Morten Tysse 11 - 4.65
Henning K. Rød 9 2 5.06
Thomas Røskeland 15 - 5.11
Are Bryhn 22 7 5.83
Øyvind Thomassen 20 14 5.68
Henrik Horsås 11 2 5.30
Tom Sivertsen 7 1 6.00
Pål Kjetil Tufta 20 8 5.55
Trygve Nilssen 21 15 5.43
Jonas Hauge 18 5 5.33
Øyvind Tysse 20 5 5.68
Magnus Opheim 10 8 5.56
Trygve Bru Reigstad 7 - 4.29
Glenn Torgersen 6 - 5.00
Remi Helland 6 - 5.42
Kristoffer Bognøy 4 2 5.38

 

4.div Menn avd.1
 LagKSUTMFMMP
1 Øygard 22 19 1 2 100 36 58
2 Os 2 22 16 2 4 73 38 50
3 Valestrand Hjellvik 22 15 4 3 78 45 49
4 Loddefjord 22 12 3 7 71 47 39
5 Ny-Krohnborg 22 11 4 7 49 45 37
6 Norges Handelsh 22 11 4 7 48 44 37
7 Trott 22 8 6 8 64 52 30
8 Laksevåg 22 6 2 14 49 82 20
9 Årstad 22 5 3 14 33 60 18
10 Bremnes 22 5 2 15 33 61 17
11 Rosendal 22 4 1 17 34 76 13
12 Osterøy 22 3 2 17 34 80 11
Terminliste for 4.div Menn avd.1
Runde 1
17-04-2009 19:00 Trott - Valestrand Hjellvik 2 - 3 Torgeir Rud 45`, Are Bryhn 46`, Trygve Nilssen 53`
18-04-2009 13:00 Ny-Krohnborg - Årstad 3 - 2  
18-04-2009 15:00 Norges Handelsh - Rosendal 5 - 1  
18-04-2009 15:00 Øygard - Loddefjord 5 - 7  
18-04-2009 15:00 Bremnes - Laksevåg 4 - 1  
19-04-2009 16:00 Osterøy - Os 2 1 - 2  
Runde 2
24-04-2009 19:00 Valestrand Hjellvik - Bremnes 6 - 1

T.Nilssen 8`70`, Tufta 18`,

Bryhn 25`43`, J.Hauge 34`,

24-04-2009 19:00 Os 2 - Trott 2 - 0  
24-04-2009 19:00 Loddefjord - Osterøy 3 - 2  
25-04-2009 13:00 Norges Handelsh - Øygard 0 - 4  
25-04-2009 15:00 Laksevåg - Ny-Krohnborg 2 - 3  
25-04-2009 15:00 Årstad - Rosendal 5 - 2  
Runde 3
02-05-2009 13:00 Ny-Krohnborg - Valestrand Hjellvik 1 - 6 Thomassen 9`16`, Nilssen 27`, Tufta 39`, R.Nygård 63`, Henning K. Rød 86`
02-05-2009 15:00 Øygard - Årstad 6 - 0  
02-05-2009 15:00 Rosendal - Laksevåg 0 - 1  
02-05-2009 15:00 Loddefjord - Norges Handelsh 3 - 0  
02-05-2009 16:00 Trott - Osterøy 3 - 0  
04-05-2009 19:00 Bremnes - Os 2 0 - 2  
Runde 4
08-05-2009 19:15 Osterøy - Bremnes 3 - 1  
09-05-2009 15:00 Trott - Loddefjord 2 - 0  
09-05-2009 15:00 Årstad - Norges Handelsh 0 - 4  
09-05-2009 15:00 Laksevåg - Øygard 4 - 7  
10-05-2009 16:00 Valestrand Hjellvik - Rosendal 3 - 2 Ø.Tysse 26`88`, Fiskå 86`
11-05-2009 19:30 Os 2 - Ny-Krohnborg 2 - 2  
Runde 5
14-05-2009 18:30 Rosendal - Os 2 1 - 2  
15-05-2009 18:00 Ny-Krohnborg - Osterøy 6 - 0  
15-05-2009 19:00 Bremnes - Trott 2 - 1  
15-05-2009 19:00 Loddefjord - Årstad 3 - 0  
15-05-2009 19:00 Øygard - Valestrand Hjellvik 5 - 1 T.Nilssen 14`
16-05-2009 13:00 Norges Handelsh - Laksevåg 3 - 2  
Runde 6
20-05-2009 19:00 Bremnes - Norges Handelsh 4 - 1  
22-05-2009 19:00 Trott - Ny-Krohnborg 1 - 2  
23-05-2009 15:00 Bremnes - Loddefjord 0 - 0  
23-05-2009 15:00 Osterøy - Rosendal 4 - 1  
23-05-2009 15:00 Laksevåg - Årstad 1 - 4  
24-05-2009 17:00 Valestrand Hjellvik - Norges Handelsh 2 - 2 T. Rud 4`, Ø.Thomassen 10`
Runde 7
25-05-2009 19:30 Os 2 - Øygard 1 - 2  
26-05-2009 20:00 Norges Handelsh - Ny-Krohnborg 0 - 3  
29-05-2009 19:00 Os 2 - Norges Handelsh 0 - 2  
01-06-2009 16:00 Ny-Krohnborg - Bremnes 2 - 0  
01-06-2009 16:00 Øygard - Osterøy 6 - 0  
01-06-2009 16:00 Rosendal - Trott 1 - 5  
Runde 8
01-06-2009 16:00 Årstad - Valestrand Hjellvik 2 - 2 H.Horsås 52`, A.Bryhn 61`
01-06-2009 17:00 Loddefjord - Laksevåg 2 - 1  
05-06-2009 19:00 Osterøy - Norges Handelsh 3 - 4  
06-06-2009 13:00 Ny-Krohnborg - Loddefjord 3 - 1  
06-06-2009 15:00 Valestrand Hjellvik - Laksevåg 7 - 2

Nilssen 5`46`, Ø.Tysse 42`

Thomassen 49`, Bryhn 82`

Bognøy 87`, J.Hauge 90`

06-06-2009 15:00 Bremnes - Rosendal 3 - 1  
Runde 9
09-06-2009 20:00 Os 2 - Årstad 3 - 0  
12-06-2009 19:15 Øygard - Bremnes 8 - 3  
13-06-2009 13:00 Norges Handelsh - Trott 1 - 1  
13-06-2009 15:00 Rosendal - Ny-Krohnborg 2 - 3  
13-06-2009 15:00 Årstad - Osterøy 4 - 2  
13-06-2009 15:00 Loddefjord - Valestrand Hjellvik 2 - 3 Tufta 17`, Thomassen str. 46`, J.Hauge 82`
Runde 10
14-06-2009 16:00 Laksevåg - Os 2 5 - 1  
16-06-2009 19:00 Øygard - Trott 7 - 1  
17-06-2009 19:00 Osterøy - Laksevåg 1 - 2  
20-06-2009 13:00 Ny-Krohnborg - Øygard 1 - 2  
20-06-2009 15:00 Trott - Årstad 5 - 0  
20-06-2009 15:00 Rosendal - Loddefjord 4 - 2  
Runde 11
22-06-2009 19:30 Os 2 - Valestrand Hjellvik 5 - 1 Thomassen str. 12`
25-06-2009 18:30 Årstad - Bremnes 2 - 0  
27-06-2009 15:00 Øygard - Rosendal 2 - 0  
27-06-2009 15:00 Laksevåg - Trott 1 - 6  
27-06-2009 15:00 Valestrand Hjellvik - Osterøy 4 - 2

Fiskå 26`, Bognøy 43`

J.Hauge 52`, Thomassen str. 65`

28-06-2009 16:00 Loddefjord - Os 2 5 - 4  
Runde 12
08-08-2009 15:00 Loddefjord - Øygard 1 - 2  
08-08-2009 15:00 Laksevåg - Bremnes 4 - 1  
08-08-2009 15:00 Årstad - Ny-Krohnborg 2 - 6  
10-08-2009 19:00 Valestrand Hjellvik - Trott 4 - 3

Nilssen 11`72`, Ø.Tysse 78`

Opheim 84`i sin debykamp

10-08-2009 19:30 Os 2 - Osterøy 4 - 0  
14-08-2009 19:00 Trott - Os 2 4 - 6  
Runde 13
15-08-2009 13:00 Ny-Krohnborg - Laksevåg 3 - 0  
15-08-2009 15:00 Rosendal - Årstad 2 - 1  
15-08-2009 15:00 Bremnes - Valestrand Hjellvik 1 - 1 Henning K. Rød 71`
15-08-2009 15:00 Osterøy - Loddefjord 2 - 7  
19-08-2009 19:00 Rosendal - Norges Handelsh 0 - 2  
21-08-2009 19:00 Valestrand Hjellvik - Ny-Krohnborg 6 - 0

Tufta 34`37`, Ø.Tysse 35`

Nilssen 42`Nygård 77` J.Hauge  89`

Runde 14
22-08-2009 15:00 Osterøy - Trott 3 - 6  
22-08-2009 15:00 Laksevåg - Rosendal 5 - 3  
22-08-2009 15:00 Norges Handelsh - Loddefjord 2 - 2  
22-08-2009 15:00 Årstad - Øygard 1 - 4  
24-08-2009 19:15 Os 2 - Bremnes 5 - 2  
26-08-2009 19:00 Øygard - Norges Handelsh 4 - 1  
Runde 15
29-08-2009 13:00 Norges Handelsh - Årstad 2 - 1  
29-08-2009 15:00 Øygard - Laksevåg 8 - 3  
29-08-2009 15:00 Rosendal - Valestrand Hjellvik 1 - 6 Nilssen, Opheim, T.Rud, Thomassen str, Sivertsen, Thomassen
29-08-2009 15:00 Bremnes - Osterøy 1 - 2  
29-08-2009 15:00 Loddefjord - Trott 4 - 4  
30-08-2009 16:00 Ny-Krohnborg - Os 2 1 - 2  
Runde 16
04-09-2009 18:00 Trott - Bremnes 8 - 3  
04-09-2009 19:00 Osterøy - Ny-Krohnborg 3 - 3  
05-09-2009 15:00 Laksevåg - Norges Handelsh 1 - 3  
05-09-2009 15:00 Valestrand Hjellvik - Øygard 2 - 4

Opheim 31`

Thomassen str. 87`

05-09-2009 15:00 Årstad - Loddefjord 1 - 4  
06-09-2009 16:00 Os 2 - Rosendal 6 - 1  
Runde 17
11-09-2009 18:30 Loddefjord - Bremnes 4 - 0  
12-09-2009 13:00 Ny-Krohnborg - Trott 1 - 1  
12-09-2009 13:00 NHH - Valestrand Hjellvik 0 - 3 Thomassen str, Nilssen, H.Horsås
12-09-2009 15:00 Årstad - Laksevåg 0 - 0  
12-09-2009 15:00 Rosendal - Osterøy 5 - 2  
18-09-2009 19:00 Valestrand Hjellvik - Årstad 2 - 1 Opheim 51`, Thomassen 67`
Runde 18
19-09-2009 15:00 Bremnes - Ny-Krohnborg 1 - 2  
19-09-2009 15:00 Trott - Rosendal 1 - 0  
19-09-2009 15:00 Osterøy - Øygard 1 - 4  
19-09-2009 15:00 Laksevåg - Loddefjord 2 - 8  
20-09-2009 16:00 Norges Handelsh - Os 2 2 - 5  
23-09-2009 16:00 Øygard - Os 2 1 - 4  
Runde 19
25-09-2009 17:45 Rosendal - Bremnes 2 - 1  
26-09-2009 13:00 Norges Handelsh - Osterøy 8 - 1  
26-09-2009 15:00 Loddefjord - Ny-Krohnborg 4 - 0  
26-09-2009 15:00 Trott - Øygard 3 - 3  
26-09-2009 15:00 Laksevåg - Valestrand Hjellvik 4 - 7

Nilssen 9`20`, Tufta 33`55`

Opheim 67`90`,Bryhn 70`

27-09-2009 16:00 Årstad - Os 2 2 - 3  
Runde 20
03-10-2009 13:00 Ny-Krohnborg - Rosendal 2 - 2  
03-10-2009 15:00 Bremnes - Øygard 0 - 3  
03-10-2009 15:00 Valestrand Hjellvik - Loddefjord 4 - 1

Tufta, Nygård,

Thomassen 46`, Opheim 67`

03-10-2009 15:00 Trott - Norges Handelsh 2 - 2  
03-10-2009 15:00 Osterøy - Årstad 0 - 0  
04-10-2009 16:00 Os 2 - Laksevåg 8 - 2  
Runde 21
10-10-2009 13:00 Norges Handelsh - Bremnes 2 - 1  
10-10-2009 15:00 Øygard - Ny-Krohnborg 4 - 1  
10-10-2009 15:00 Årstad - Trott 4 - 2  
10-10-2009 15:00 Laksevåg - Osterøy 3 - 0  
10-10-2009 15:00 Loddefjord - Rosendal 6 - 2  
11-10-2009 16:00 Valestrand Hjellvik - Os 2 2 - 2 Selvmål 39`, Bryhn 72`
Runde 22
18-10-2009 16:00 Bremnes - Årstad 4 - 1  
18-10-2009 16:00 Ny-Krohnborg - Norges Handelsh 1 - 2  
18-10-2009 16:00 Os 2 - Loddefjord 4 - 2  
18-10-2009 16:00 Rosendal - Øygard 1 - 9  
18-10-2009 16:00 Osterøy - Valestrand Hjellvik 2 - 3

Opheim 11`, Nilssen 44`

Thomassen 59`

18-10-2009 16:00 Trott - Laksevåg 3 - 3