A-laget 2011

Sluttabell 3. Divisjon avd. 7 - 2011
 LagKSUTMFMMP
1 Brann 2 26 22 0 4 104 29 66
2 Fyllingen 26 20 4 2 90 24 64
3 Staal Jørpeland 26 20 3 3 76 24 63
4 Stord 26 13 4 9 60 56 43
5 Kopervik 26 13 2 11 61 51 41
6 Øystese 26 11 4 11 56 52 37
7 Os 26 11 2 13 55 53 35
8 Åkra 26 10 4 12 46 46 34
9 Haugesund 2 26 9 4 13 52 66 31
10 Sotra 26 8 5 13 58 69 29
11 Skjold 26 8 4 14 47 79 28
12 Valestrand Hjellvik 26 6 4 16 34 71 22
13 Askøy 26 5 3 18 40 89 18
14 Djerv 1919 26 3 3 20 25 95 12


V
alestrand Hjellvik , Askøy og Djerv 1919 rykker ned til 4. divisjon.
Brann 2 rykker opp i 2. divisjon.

Spelarstallen 2011

Trenar: Jo Solberg til 01.07.11, Mons Ivar Mjelde (27.06 - 10.07)
 Øyvind Pedersen (frå 15.08.11)
Ass.trenar: Thorleif Holme   (frå 15.08.11)
Oppmann: Ronny Håland (frå 27.06.11)

 

Nr. Navn Posisjon Kamper - Mål 2011
1 Robert Eikeland Keeper 14- 0
23 Øystein Ygre Skorve Keeper 6 - 0
12 Kristian Birkeland Keeper 8 - 0
3 Torgeir Rud Forsvar 26 - 1
15 Simen Kallekleiv Forsvar 20 - 1
6 Morten Frøland Forsvar 21 - 1
22 Joachim Solberg Forsvar 22 - 0
  Thomas Røskeland Forsvar 5 - 0
27 Are Strømland Forsvar 9 - 0
  Karl Erik Fiskå Forsvar 22 - 1
24 Are Bryhn  Midtbane  9 - 0
17 Tom Sivertsen Midtbane 18 - 2
10 Øyvind Thomassen Midtbane 24 - 2
8 Pål Kjetil Tufta Midtbane 24- 1
  Magnus Reigstad Midtbane 1 - 0
  Trygve Reigstad Midtbane 2 - 0
11 Magnus Opheim Angrep 20 - 2
7   Aleksander Lenning   Angrep 19 - 7
18 Kristoffer Bognøy Angrep 22 - 5
  Trygve Nilssen Angrep 10 - 2
22 Jonas Hauge Angrep 15 - 1
  Oddvar Hjortland Angrep 1 - 0
  Simon Hauge Angrep 0 - 0
5 Mats Solberg
Angrep 20 - 2
9 Magnus Garden
Angrep 7 - 4
19 Frank Hansen Forsvar 7 - 1
40 Rayner Nygård Midtbane 3 - 0

 

Nye spelarar: Aleksander Lenning (Baune) Mats Solberg (Frognerparken)  Magnus Garden (NHH) Øystein Ygre Skorve (Voss ) Are Strømland (Åsane)
 
Spelarar i avgang: , Henning K. Rød (lagt opp), Mons Gillesdal, Trygve Nilsen, Oddvar Hjortland, Rayner Nygård (lagt opp)



Terminliste med resultater

Runde 1
08-04-2011 18:00 Skjold - Åkra 4 - 3 Grinde gras
09-04-2011 16:00 Kopervik - Øystese 0 - 0 Åsebøen stadion
09-04-2011 16:00 Stord - Os 3 - 2 Stord stadion
09-04-2011 16:00 Askøy - Djerv 1919 2 - 0 Kleppestø kunstgress
09-04-2011 16:00 Sotra - Fyllingen 0 - 3 Straume Idrettspark
11-04-2011 19:00 Valestrand Hjellvik - Haugesund 2 0 - 2 Furubakken
11-04-2011 19:00 Staal Jørpeland - Brann 2 2 - 0 Jørpeland stadion
Runde 2
15-04-2011 18:00 Djerv 1919 - Kopervik 2 - 3 Djervbanen
16-04-2011 15:00 Åkra - Stord 3 - 1 Åkra kunstgress
16-04-2011 16:00 Os - Sotra 2 - 1 Kuventræ gress
16-04-2011 16:00 Fyllingen - Askøy 7 - 0 Varden Amfi
16-04-2011 16:00 Øystese - Staal Jørpeland 0 - 1 Norheimsund stadion kunstgress
18-04-2011 19:00 Brann 2 - Valestrand Hjellvik 5 - 1 Nymark gress 01
18-04-2011 19:00 Haugesund 2 - Skjold 5 - 0 Kunstgressbanen
Runde 3
25-04-2011 15:00 Sotra - Åkra 0 - 0 Straume Idrettspark
25-04-2011 16:00 Djerv 1919 - Øystese 1 - 6 Djervbanen
25-04-2011 16:00 Staal Jørpeland - Valestrand Hjellvik 8 - 0 Jørpeland stadion
25-04-2011 16:00 Askøy - Os 2 - 4 Kleppestø kunstgress
25-04-2011 16:00 Kopervik - Fyllingen 4 - 1 Åsebøen stadion
26-04-2011 19:00 Stord - Haugesund 2 2 - 4 Stord stadion
26-04-2011 19:00 Skjold - Brann 2 1 - 8 Grinde gras
Runde 4
06-05-2011 19:00 Djerv 1919 - Staal Jørpeland 0 - 3 Djervbanen
07-05-2011 14:00 Valestrand Hjellvik - Skjold 1 - 4 Furubakken
07-05-2011 15:00 Åkra - Askøy 5 - 2 Åkra kunstgress
07-05-2011 16:00 Os - Kopervik 3 - 0 Kuventræ gress
07-05-2011 16:00 Fyllingen - Øystese 3 - 1 Varden Amfi
09-05-2011 19:00 Brann 2 - Stord 3 - 1 Nymark gress 01
09-05-2011 19:00 Haugesund 2 - Sotra 1 - 1 Kunstgressbanen
Runde 5
13-05-2011 19:00 Askøy - Haugesund 2 3 - 1 Kleppestø kunstgress
13-05-2011 19:00 Staal Jørpeland - Skjold 5 - 1 Jørpeland stadion
14-05-2011 16:00 Stord - Valestrand Hjellvik 1 - 0 Stord stadion
14-05-2011 16:00 Øystese - Os 2 - 0 Norheimsund stadion kunstgress
14-05-2011 16:00 Djerv 1919 - Fyllingen 0 - 6 Djervbanen
14-05-2011 16:00 Sotra - Brann 2 2 - 5 Straume Idrettspark
16-05-2011 18:00 Kopervik - Åkra 2 - 0 Åsebøen stadion
Runde 6
20-05-2011 19:00 Skjold - Stord 3 - 1 Grinde gras
21-05-2011 15:00 Åkra - Øystese 0 - 3 Åkra kunstgress
21-05-2011 16:00 Fyllingen - Staal Jørpeland 4 - 0 Varden Amfi
21-05-2011 16:00 Os - Djerv 1919 4 - 1 Kuventræ gress
22-05-2011 16:00 Valestrand Hjellvik - Sotra 2 - 1 Furubakken
23-05-2011 19:00 Haugesund 2 - Kopervik 1 - 4 Kunstgressbanen
23-05-2011 19:00 Brann 2 - Askøy 3 - 0 Nymark Kunstgress 04
Runde 7
27-05-2011 18:00 Djerv 1919 - Åkra 2 - 4 Djervbanen
28-05-2011 14:00 Staal Jørpeland - Stord 1 - 1 Jørpeland stadion
28-05-2011 14:00 Sotra - Skjold 2 - 1 Straume Idrettspark
28-05-2011 16:00 Fyllingen - Os 3 - 0 Varden Amfi
28-05-2011 16:00 Askøy - Valestrand Hjellvik 1 - 2 Kleppestø kunstgress
30-05-2011 19:00 Kopervik - Brann 2 2 - 3 Åsebøen stadion
30-05-2011 19:00 Øystese - Haugesund 2 4 - 0 Norheimsund stadion kunstgress
Runde 8
02-06-2011 14:00 Valestrand Hjellvik - Kopervik 1 - 1 Furubakken
02-06-2011 15:00 Åkra - Fyllingen 1 - 2 Åkra kunstgress
02-06-2011 16:00 Skjold - Askøy 3 - 2 Grinde gras
02-06-2011 16:00 Stord - Sotra 5 - 3 Stord stadion
02-06-2011 16:00 Os - Staal Jørpeland 1 - 2 Kuventræ gress
02-06-2011 16:00 Haugesund 2 - Djerv 1919 1 - 1 Kunstgressbanen
02-06-2011 16:00 Brann 2 - Øystese 2 - 1 Nymark Kunstgress 04

 

Runde 9
04-06-2011 16:00 Kopervik - Skjold 4 - 0 Åsebøen stadion
04-06-2011 16:00 Staal Jørpeland - Sotra 4 - 1 Jørpeland stadion
04-06-2011 16:00 Askøy - Stord 2 - 3 Kleppestø kunstgress
04-06-2011 16:00 Øystese - Valestrand Hjellvik 2 - 3 Norheimsund stadion kunstgress
05-06-2011 19:00 Os - Åkra 1 - 0 Kuventræ gress
06-06-2011 19:00 Fyllingen - Haugesund 2 4 - 2 Varden Amfi
06-06-2011 19:00 Djerv 1919 - Brann 2 0 - 7 Djervbanen
Runde 10
10-06-2011 19:00 Åkra - Staal Jørpeland 3 - 2 Åkra kunstgress
10-06-2011 19:00 Stord - Kopervik 2 - 1 Stord stadion
11-06-2011 16:00 Valestrand Hjellvik - Djerv 1919 1 - 1 Furubakken
11-06-2011 16:00 Sotra - Askøy 3 - 2 Straume Idrettspark
13-06-2011 15:00 Skjold - Øystese 5 - 1 Grinde gras
14-06-2011 19:00 Brann 2 - Fyllingen 5 - 2 Nymark Kunstgress 04
14-06-2011 19:00 Haugesund 2 - Os 1 - 5 Kunstgressbanen
Runde 11
17-06-2011 18:00 Djerv 1919 - Skjold 4 - 1 Djervbanen
18-06-2011 15:00 Staal Jørpeland - Askøy 4 - 1 Jørpeland stadion
18-06-2011 16:00 Øystese - Stord 4 - 3 Norheimsund stadion kunstgress
18-06-2011 16:00 Fyllingen - Valestrand Hjellvik 4 - 1 Varden Amfi
18-06-2011 16:00 Kopervik - Sotra 1 - 2 Åsebøen stadion
20-06-2011 19:00 Åkra - Haugesund 2 2 - 3 Åkra kunstgress
20-06-2011 19:00 Os - Brann 2 1 - 4 Kuventræ gress
Runde 12
24-06-2011 19:00 Stord - Djerv 1919 3 - 0 Stord stadion
25-06-2011 14:00 Askøy - Kopervik 0 - 5 Kleppestø kunstgress
25-06-2011 16:00 Sotra - Øystese 4 - 4 Straume Idrettspark
25-06-2011 16:00 Skjold - Fyllingen 0 - 3 Grinde gras
26-06-2011 16:00 Valestrand Hjellvik - Os 1 - 4 Furubakken
27-06-2011 19:00 Staal Jørpeland - Haugesund 2 7 - 0 Jørpeland stadion
28-06-2011 19:00 Brann 2 - Åkra 2 - 1 Nymark gress 01
Runde 13
01-07-2011 19:00 Kopervik - Staal Jørpeland 0 - 3 Åsebøen stadion
02-07-2011 14:00 Djerv 1919 - Sotra 1 - 7 Djervbanen
02-07-2011 15:00 Åkra - Valestrand Hjellvik 0 - 1 Åkra kunstgress
02-07-2011 16:00 Øystese - Askøy 4 - 1 Norheimsund stadion kunstgress
02-07-2011 16:00 Os - Skjold 2 - 3 Kuventræ gress
02-07-2011 16:00 Fyllingen - Stord 1 - 1 Varden Amfi
04-07-2011 19:00 Haugesund 2 - Brann 2 1 - 2 Kunstgressbanen
Runde 14
06-07-2011 19:00 Åkra - Skjold 2 - 1 Åkra kunstgress
06-07-2011 19:00 Os - Stord 0 - 1 Kuventræ gress
06-07-2011 19:00 Fyllingen - Sotra 4 - 0 Varden Amfi
08-07-2011 19:00 Haugesund 2 - Valestrand Hjellvik 2 - 1 Kunstgressbanen
09-07-2011 16:00 Øystese - Kopervik 3 - 0 Norheimsund stadion kunstgress
09-07-2011 16:00 Brann 2 - Staal Jørpeland 1 - 3 Nymark gress 01
09-07-2011 16:00 Djerv 1919 - Askøy 0 - 1 Djervbanen
Runde 15
05-08-2011 19:00 Stord - Åkra 5 - 1 Stord stadion
06-08-2011 15:00 Staal Jørpeland - Øystese 1 - 0 Jørpeland stadion
06-08-2011 16:00 Kopervik - Djerv 1919 4 - 2 Åsebøen stadion
08-08-2011 19:00 Askøy - Fyllingen 1 - 6 Kleppestø kunstgress
08-08-2011 19:00 Valestrand Hjellvik - Brann 2 0 - 3 Furubakken
09-08-2011 19:00 Skjold - Haugesund 2 2 - 2 Grinde gras
10-08-2011 19:00 Sotra - Os 2 - 4 Straume Idrettspark
Runde 16
12-08-2011 18:00 Valestrand Hjellvik - Staal Jørpeland 0 - 4 Furubakken
12-08-2011 19:00 Haugesund 2 - Stord 1 - 2 Kunstgressbanen
13-08-2011 15:00 Åkra - Sotra 4 - 1 Åkra kunstgress
13-08-2011 16:00 Øystese - Djerv 1919 2 - 1 Norheimsund stadion kunstgress
13-08-2011 16:00 Fyllingen - Kopervik 6 - 1 Varden Amfi
13-08-2011 16:00 Os - Askøy 4 - 0 Kuventræ gress
15-08-2011 19:00 Brann 2 - Skjold 1 - 0 Nymark gress 01
Runde 17
19-08-2011 19:00 Staal Jørpeland - Djerv 1919 4 - 0 Jørpeland stadion
20-08-2011 15:00 Askøy - Åkra 1 - 1 Kleppestø kunstgress
20-08-2011 16:00 Kopervik - Os 3 - 1 Åsebøen stadion
20-08-2011 16:00 Skjold - Valestrand Hjellvik 2 - 2 Grinde gras
21-08-2011 18:00 Øystese - Fyllingen 0 - 0 Norheimsund stadion kunstgress
22-08-2011 19:00 Stord - Brann 2 2 - 3 Stord stadion
22-08-2011 19:00 Sotra - Haugesund 2 5 - 2 Straume Idrettspark
Runde 18
26-08-2011 18:00 Skjold - Staal Jørpeland 2 - 4 Grinde gras
27-08-2011 14:00 Valestrand Hjellvik - Stord 4 - 1 Furubakken
27-08-2011 15:00 Åkra - Kopervik 2 - 3 Åkra kunstgress
27-08-2011 16:00 Fyllingen - Djerv 1919 9 - 0 Varden Amfi
27-08-2011 16:00 Os - Øystese 6 - 0 Kuventræ gress
29-08-2011 19:00 Haugesund 2 - Askøy 7 - 0 Kunstgressbanen
29-08-2011 19:00 Brann 2 - Sotra 9 - 2 Nymark gress 01
Runde 19
02-09-2011 19:00 Stord - Skjold 3 - 3 Stord stadion
03-09-2011 16:00 Kopervik - Haugesund 2 2 - 3 Åsebøen stadion
03-09-2011 16:00 Staal Jørpeland - Fyllingen 1 - 1 Jørpeland stadion
03-09-2011 16:00 Øystese - Åkra 1 - 2 Norheimsund stadion kunstgress
03-09-2011 16:00 Djerv 1919 - Os 4 - 3 Djervbanen
04-09-2011 18:00 Sotra - Valestrand Hjellvik 4 - 3 Straume Idrettspark
05-09-2011 19:00 Askøy - Brann 2 0 - 6 Kleppestø kunstgress
Runde 20
10-09-2011 14:00 Stord - Staal Jørpeland 3 - 2 Stord stadion
10-09-2011 16:00 Skjold - Sotra 1 - 5 Grinde gras
10-09-2011 16:00 Os - Fyllingen 0 - 4 Kuventræ gress
11-09-2011 15:00 Åkra - Djerv 1919 1 - 2 Åkra kunstgress
11-09-2011 16:00 Valestrand Hjellvik - Askøy 2 - 2 Furubakken
12-09-2011 19:00 Haugesund 2 - Øystese 3 - 2 Kunstgressbanen
12-09-2011 19:00 Brann 2 - Kopervik 7 - 1 Nymark Kunstgress 04

 

Runde 21
17-09-2011 14:00 Askøy - Skjold 3 - 4 Kleppestø kunstgress
17-09-2011 15:00 Fyllingen - Åkra 1 - 1 Varden Amfi
17-09-2011 15:00 Staal Jørpeland - Os 2 - 1 Jørpeland stadion
17-09-2011 16:00 Sotra - Stord 2 - 3 Straume Idrettspark
17-09-2011 16:00 Kopervik - Valestrand Hjellvik 6 - 1 Åsebøen stadion
19-09-2011 19:00 Djerv 1919 - Haugesund 2 1 - 1 Djervbanen
19-09-2011 19:00 Øystese - Brann 2 1 - 6 Norheimsund stadion kunstgress
Runde 22
23-09-2011 17:45 Skjold - Kopervik 1 - 5 Grinde gras
24-09-2011 15:00 Åkra - Os 1 - 1 Åkra kunstgress
24-09-2011 16:00 Sotra - Staal Jørpeland 1 - 1 Straume Idrettspark
24-09-2011 16:00 Valestrand Hjellvik - Øystese 1 - 2 Furubakken
24-09-2011 16:00 Stord - Askøy 3 - 3 Stord stadion
26-09-2011 19:00 Haugesund 2 - Fyllingen 1 - 2 Kunstgressbanen
26-09-2011 19:00 Brann 2 - Djerv 1919 5 - 0 Nymark Kunstgress 04
Runde 23
01-10-2011 16:00 Staal Jørpeland - Åkra 2 - 1 Jørpeland stadion
01-10-2011 16:00 Askøy - Sotra 4 - 0 Kleppestø kunstgress
01-10-2011 16:00 Djerv 1919 - Valestrand Hjellvik 1 - 3 Djervbanen
01-10-2011 16:00 Øystese - Skjold 6 - 1 Norheimsund stadion kunstgress
01-10-2011 16:00 Kopervik - Stord 3 - 4 Åsebøen stadion
03-10-2011 17:00 Os - Haugesund 2 2 - 6 Kuventræ gress
03-10-2011 19:00 Fyllingen - Brann 2 2 - 1 Varden Amfi
Runde 24
07-10-2011 17:00 Skjold - Djerv 1919 2 - 0 Grinde gras
08-10-2011 16:00 Brann 2 - Os 5 - 0 Nymark Kunstgress 04
08-10-2011 16:00 Valestrand Hjellvik - Fyllingen 1 - 4 Furubakken
08-10-2011 16:00 Askøy - Staal Jørpeland 1 - 4 Kleppestø kunstgress
08-10-2011 16:00 Haugesund 2 - Åkra 1 - 2 Kunstgressbanen
08-10-2011 16:00 Stord - Øystese 1 - 2 Stord stadion
08-10-2011 16:00 Sotra - Kopervik 0 - 2 Straume Idrettspark
Runde 25
15-10-2011 15:00 Haugesund 2 - Staal Jørpeland 1 - 3 Kunstgressbanen
15-10-2011 15:00 Øystese - Sotra 1 - 1 Norheimsund stadion kunstgress
15-10-2011 15:00 Åkra - Brann 2 3 - 1 Åkra kunstgress
15-10-2011 15:00 Djerv 1919 - Stord 1 - 4 Djervbanen
15-10-2011 15:00 Os - Valestrand Hjellvik 3 - 1 Kuventræ gress
15-10-2011 15:00 Kopervik - Askøy 4 - 0 Åsebøen stadion
15-10-2011 15:00 Fyllingen - Skjold 4 - 1 Varden Amfi
Runde 26
22-10-2011 15:00 Sotra - Djerv 1919 8 - 0 Straume Idrettspark
22-10-2011 15:00 Askøy - Øystese 6 - 4 Kleppestø kunstgress
22-10-2011 15:00 Stord - Fyllingen 1 - 4 Stord stadion
22-10-2011 15:00 Staal Jørpeland - Kopervik 3 - 0 Jørpeland stadion
22-10-2011 15:00 Skjold - Os 1 - 1 Grinde gras
22-10-2011 15:00 Brann 2 - Haugesund 2 7 - 0 Nymark gress 01
22-10-2011 15:00 Valestrand Hjellvik - Åkra 1 - 3 Furubakken