A-laget 2012

Valestrand Hjellvik A-lag 2012
Terminliste A-laget 2012

4. div avd. 2 - 2012
 LagKSUTMFMMP
1 Lysekloster 24 20 1 3 99 33 61
2 Lyngbø 24 15 5 4 79 37 50
3 Frøya 24 15 3 6 72 56 48
4 Valestrand Hjellvik 24 11 6 7 70 49 39
5 Brann 3 24 12 2 10 80 63 38
6 Loddefjord 24 9 3 12 64 65 30
7 Telavåg 24 8 5 11 55 68 29
8 Sandviken 24 7 7 10 43 55 28
9 Dale 24 8 3 13 54 99 27
10 NBK 24 7 5 12 49 54 26
11 Gneist 24 6 6 12 51 73 24
12 Sund 24 6 3 15 36 69 21
13 Laksevåg 24 5 5 14 45 76 20
Terminliste for 4. div avd. 2 - 2012
Runde 1
14-04-2012 13:00 Gneist - Brann 3 1 - 0  
14-04-2012 14:00 Lyngbø - Lysekloster 3 - 2  
14-04-2012 15:00 Frøya - Dale 3 - 3  
14-04-2012 15:00 Sund - Sandviken 0 - 0  
14-04-2012 15:00 Loddefjord - Telavåg 2 - 3  
14-04-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - NBK 4 - 1 Garden (2), G.Hauge, Sivertsen
Runde 2
20-04-2012 19:00 Dale - Laksevåg 3 - 1  
21-04-2012 15:00 Telavåg - Valestrand Hjellvik 3 - 2 Garden (2)
21-04-2012 15:00 NBK - Sund 1 - 0  
21-04-2012 15:00 Lysekloster - Loddefjord 5 - 2  
21-04-2012 15:00 Sandviken - Gneist 2 - 2  
24-04-2012 20:00 Brann 3 - Frøya 3 - 2  
Runde 3
27-04-2012 19:00 Laksevåg - Brann 3 1-6  
27-04-2012 19:00 Loddefjord - Lyngbø 4 - 0  
28-04-2012 13:00 Gneist - NBK 2 - 0  
28-04-2012 15:00 Sund - Telavåg 1 - 3  
28-04-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - Lysekloster 2 - 3 Bognøy, Hopsdal
28-04-2012 15:00 Frøya - Sandviken 1 - 0  
Runde 4
01-05-2012 15:00 Dale - Brann 3 8 - 3  
01-05-2012 19:00 Lysekloster - Sund 6 - 0  
01-05-2012 19:00 NBK - Frøya 2 - 2  
01-05-2012 19:00 Lyngbø - Valestrand Hjellvik 0 - 2 Hopsdal, M.Bru Reigstad
01-05-2012 20:00 Sandviken - Laksevåg 2 - 3  
02-05-2012 19:00 Telavåg - Gneist 1 - 1  
Runde 5
05-05-2012 13:00 Gneist - Lysekloster 1 - 7  
05-05-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - Loddefjord 3 - 3 Thomassen (2) (1 str.), Frøland,
05-05-2012 15:00 Frøya - Telavåg 4 - 2  
05-05-2012 15:00 Sund - Lyngbø 0 - 3 Utsatt til 19.06
05-05-2012 15:00 Dale - Sandviken 2 - 1  
05-05-2012 15:00 Laksevåg - NBK 0 - 4  
Runde 6
11-05-2012 19:00 Lyngbø - Gneist 8 - 1  
11-05-2012 19:00 Lysekloster - Frøya 4 - 2  
11-05-2012 20:00 Sandviken - Brann 3 1 - 9  
12-05-2012 15:00 NBK - Dale 0 - 1  
12-05-2012 15:00 Loddefjord - Sund 3 - 1  
12-05-2012 15:00 Telavåg - Laksevåg 4 - 1  
Runde 7
19-05-2012 14:00 Frøya - Lyngbø 1 - 3  
19-05-2012 14:00 Laksevåg - Lysekloster 1 - 6  
19-05-2012 15:00 Gneist - Loddefjord 4 - 2  
19-05-2012 15:00 Brann 3 - NBK 4 - 2  
19-05-2012 15:00 Sund - Valestrand Hjellvik 0 - 7 Hopsdal (2), Opheim (2)
Garden (2), Fjørtoft
19-05-2012 15:00 Dale - Telavåg 1 - 5  
Runde 8
25-05-2012 19:00 Valestrand Hjellvik - Gneist 2 - 2 Opheim, Lenning
25-05-2012 19:00 Lysekloster - Dale 6 - 0  
25-05-2012 19:00 Lyngbø - Laksevåg 3 - 2  
25-05-2012 19:00 Telavåg - Brann 3 3 - 5  
25-05-2012 19:00 Loddefjord - Frøya 1 - 3  
29-05-2012 19:00 NBK - Sandviken 3 - 4  
Runde 9
01-06-2012 19:00 Frøya - Valestrand Hjellvik 3 - 5 Thomassen (3),Hopsdal, Lenning
01-06-2012 19:00 Dale - Lyngbø 3 - 5  
01-06-2012 19:00 Brann 3 - Lysekloster 4 - 3  
01-06-2012 20:00 Laksevåg - Loddefjord 3 - 1  
02-06-2012 13:00 Gneist - Sund 0 - 1  
02-06-2012 15:00 Sandviken - Telavåg 3 - 1 uts til 19.09
Runde 10
06-06-2012 19:00 Loddefjord - Dale 5 - 2  
06-06-2012 19:00 Lyngbø - Brann 3 2 - 1  
06-06-2012 19:00 Valestrand Hjellvik - Laksevåg 1 - 0 Rørstad
06-06-2012 19:00 Lysekloster - Sandviken 6 - 1  
06-06-2012 19:00 Telavåg - NBK 0 - 0  
06-06-2012 19:00 Sund - Frøya 0 - 1  
Runde 11
08-06-2012 20:00 Sandviken - Lyngbø 2 - 1 uts til 12.09
09-06-2012 15:00 Laksevåg - Sund 5 - 1  
09-06-2012 15:00 NBK - Lysekloster 2 - 4  
09-06-2012 16:00 Dale - Valestrand Hjellvik 3 - 2 Garden, Sivertsen
10-06-2012 20:00 Brann 3 - Loddefjord 3 - 2  
12-06-2012 19:00 Frøya - Gneist 2 - 1  
Runde 12
13-06-2012 20:00 Sandviken - Valestrand Hjellvik 1 - 2 Hopsdal, Garden
15-06-2012 19:00 Gneist - Laksevåg 1 - 1  
15-06-2012 19:30 Lysekloster - Telavåg 4 - 0  
16-06-2012 15:00 Sund - Dale 4 - 1  
16-06-2012 15:00 Lyngbø - NBK 7 - 1  
16-06-2012 15:00 Loddefjord - Sandviken 2 - 2  
Runde 13
16-06-2012 15:01 Valestrand Hjellvik - Brann 3 1 - 2 Tufta
20-06-2012 20:00 Laksevåg - Frøya 2 - 3  
22-06-2012 18:00 Brann 3 - Sund 2 - 1  
22-06-2012 19:00 Dale - Gneist 4 - 2  
23-06-2012 15:00 NBK - Loddefjord 1 - 2  
23-06-2012 15:00 Telavåg - Lyngbø 2 - 2  
Runde 14
30-06-2012 16:00 Telavåg - Loddefjord 2 - 2  
04-08-2012 14:00 Lysekloster - Lyngbø 2 - 2  
04-08-2012 15:00 Brann 3 - Gneist 2 - 2  
07-08-2012 19:00 Frøya - Dale 3 - 1  
08-08-2012 15:00 Sandviken - Sund 1 - 1 uts. til 15.08
08-08-2012 19:00 NBK - Valestrand Hjellvik 2 - 2 Lenning, Sivertsen
Runde 15
10-08-2012 19:00 Loddefjord - Lysekloster 0 - 3  
10-08-2012 19:00 Gneist - Sandviken 1 - 2  
10-08-2012 20:00 Laksevåg - Dale 2 - 2  
11-08-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - Telavåg 3 - 1 Thomassen (str.), Bognøy, Hopsdal
11-08-2012 16:00 Sund - NBK 2 - 0  
14-08-2012 19:00 Frøya - Brann 3 1 - 5  
Runde 16
17-08-2012 19:00 Lyngbø - Loddefjord 3 - 2  
17-08-2012 20:00 Sandviken - Frøya 2 - 4  
18-08-2012 13:00 NBK - Gneist 3 - 1  
18-08-2012 14:00 Lysekloster - Valestrand Hjellvik 4 - 1 Rørstad
18-08-2012 15:00 Telavåg - Sund 3 - 2  
21-08-2012 20:00 Brann 3 - Laksevåg 2 - 3  
Runde 17
24-08-2012 19:00 Gneist - Telavåg 2 - 5  
24-08-2012 20:00 Laksevåg - Sandviken 1 - 1  
25-08-2012 15:00 Sund - Lysekloster 0 - 2  
25-08-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - Lyngbø 1 - 1 Bognøy
25-08-2012 15:00 Frøya - NBK 4 - 3  
28-08-2012 20:00 Brann 3 - Dale 12 - 0  
Runde 18
31-08-2012 19:00 Lysekloster - Gneist 8 - 3  
31-08-2012 20:00 Sandviken - Dale 10 - 1  
01-09-2012 15:00 Loddefjord - Valestrand Hjellvik 3 - 2 Garden, Hopsdal
01-09-2012 15:00 Telavåg - Frøya 2 - 4  
01-09-2012 15:00 Lyngbø - Sund 5 - 0  
03-09-2012 18:30 NBK - Laksevåg 3 - 1  
Runde 19
07-09-2012 19:00 Gneist - Lyngbø 3 - 3  
07-09-2012 19:00 Frøya - Lysekloster 3 - 2  
07-09-2012 20:00 Laksevåg - Telavåg 4 - 4  
08-09-2012 15:00 Dale - NBK 4 - 2  
08-09-2012 15:00 Brann 3 - Sandviken 0 - 0  
08-09-2012 15:00 Sund - Loddefjord 2 - 3  
Runde 20
14-09-2012 18:00 Lysekloster - Laksevåg 6 - 2  
15-09-2012 15:00 NBK - Brann 3 4 - 1  
15-09-2012 15:00 Telavåg - Dale 2 - 1  
15-09-2012 15:00 Loddefjord - Gneist 1 - 3  
15-09-2012 15:00 Lyngbø - Frøya 2 - 3  
15-09-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - Sund 7 - 2 Garden (2), Fjørtoft (2),
Fiskå, Bognøy, Thomassen (str.)
Runde 21
21-09-2012 19:00 Frøya - Loddefjord 2 - 3  
21-09-2012 19:00 Gneist - Valestrand Hjellvik 6 - 4 Røskeland, Fjørtoft (2), Bognøy
22-09-2012 15:00 Sandviken - NBK 1 - 1  
22-09-2012 15:00 Dale - Lysekloster 1 - 3  
22-09-2012 15:00 Brann 3 - Telavåg 7 - 4  
22-09-2012 15:00 Laksevåg - Lyngbø 1 - 6  
Runde 22
28-09-2012 15:00 Lyngbø - Dale 5 - 1  
28-09-2012 19:00 Valestrand Hjellvik - Frøya 2 - 2 Thomassen (str.), Fjørtoft
28-09-2012 19:00 Lysekloster - Brann 3 5 - 1  
29-09-2012 13:00 Sund - Gneist 5 - 2  
29-09-2012 15:00 Loddefjord - Laksevåg 6 - 1  
29-09-2012 15:00 Telavåg - Sandviken 2 - 3  
Runde 23
03-10-2012 18:30 Brann 3 - Lyngbø 0 - 4  
03-10-2012 19:00 Dale - Loddefjord 5 - 4  
03-10-2012 19:00 Frøya - Sund 6 - 2  
03-10-2012 20:00 Sandviken - Lysekloster 0 - 4  
03-10-2012 20:00 Laksevåg - Valestrand Hjellvik 1 - 1 Fjørtoft
03-10-2012 20:00 NBK - Telavåg 6 - 0  
Runde 24
06-10-2012 14:00 Lysekloster - NBK 2 - 1  
06-10-2012 15:00 Lyngbø - Sandviken 4 - 0  
06-10-2012 15:00 Sund - Laksevåg 3 - 2  
06-10-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - Dale 8 - 3 J.Hauge, Fjørtoft, Thomassen (str.), Garden (2), Rørstad, Bognøy, Røskeland
06-10-2012 15:00 Loddefjord - Brann 3 5 - 3  
08-10-2012 19:00 Gneist - Frøya 2 - 6  
Runde 25
12-10-2012 20:00 Laksevåg - Gneist 3 - 0  
12-10-2012 20:00 Sandviken - Loddefjord 3 - 1  
13-10-2012 15:00 NBK - Lyngbø 1 - 1  
13-10-2012 15:00 Telavåg - Lysekloster 1 - 2  
13-10-2012 15:00 Dale - Sund 3 - 3  
13-10-2012 15:00 Brann 3 - Valestrand Hjellvik 2 - 3 Sivertsen, Fjørtoft (2)
Runde 26
20-10-2012 15:00 Valestrand Hjellvik - Sandviken 3 - 1 Garden, Thomassen, M.Bru Reigstad
20-10-2012 15:00 Lyngbø - Telavåg 6 - 2  
20-10-2012 15:00 Frøya - Laksevåg 7 - 4  
20-10-2012 15:00 Gneist - Dale 8 - 1  
20-10-2012 15:00 Sund - Brann 3 5 - 3  
20-10-2012 15:00 Loddefjord - NBK 5 - 6

Seriekamper 2012

K=Seriekamper  M=Mål  G=Gule kort  R=Røde kort
Navn K M G R Navn K M Gl R
Øystein Skorve  10 0 0 0 Tom Sivertsen 19 4 7 2
Robert Eikeland 7 0 0 0 Are Bryhn 20 0 1 0
Henrik Nygård 2 0 0 0 Øyvind Thomassen 19 10 3 1
Kristian Birkeland 4 0 0 0 Magnus Bru Reigstad      19 2 1 0
Ole Morten Bowitz 2 0 0 0 Sigve Rørstad 19 3 0 0
Simen Kallekleiv 17 0 0 0 Simen Fjørtoft 16 10 0 0
Morten Frøland 21 1 0 0 Jonas Hauge 17 1 1 0
Pål Tufta 11 1 0 0 Magnus Opheim 6 3 0 0
Torgeir Rud 6 0 1 0 Alexander Lenning 14 3 2 0
Mats Solberg 13 0 1 0 Magnus Garden 14 14 2 0
Kristoffer Bognøy 24 7 2 0 Stig Hopsdal 22 8 5 0
Thomas Røskeland     4 2 0 0 Simon Hauge 6 0 0 0
Kalle Fiskå 16 1 2 0 Frank Hansen 3 0 0 0
Alberto Kogano er gått til Fyllingsdalen Jr.. Han fikk 1 kamp i VH-drakta
Ass.trener Nilson Viegas har spilt 2 kamper
Rayner Nygård gjorde comeback mot Gneist og har 1 kamp
Gaute Hauge har gått til Voss. Han fikk 5 kamper, 1 mål og to gule kort i VH-drakta
(oppdatert 24 runder )
Scoringstoppen 2012 
4. divisjon avd. 2 (oppdatert 20. november) 
Mål Navn Klubb
29 Fredrik Fotland Nilssen Lyngbø
27 Tony Tysnes Dale
25 Joachim Soltvedt Brann 3
22 Christoffer Robin Larsen Lysekloster
19 Johan Fredrik Kvalheim Frøya
15 Espen Lokøy Telavåg
15 Andre Dahl Frøya
15 Kim Steffen Kleivedalen Gneist
14 Magnus Garden Valestrand Hjellvik
12 Daniel Misund Loddefjord
12 Emil Knapskaug Loddefjord
12 Joseph Grah Frøya
12 Kristoffer Larsen Brann 3/Loddefjord
11 Alexander Kvalheim Lyngbø
11 Jonas Hesvik Lyngbø
11 Aleksander Hindenes NBK
11 Baste Bognøy Jonassen Lysekloster
10 Simen Fjørtoft Valestrand Hjellvik
10 Øyvind Thomassen Valestrand Hjellvik
10 Christian Moe Laksevåg
10 Thomas Sandal Lysekloster
10 Jon Madsen Frøya
9 Bjarte Børve Sandviken
9 Marius Sørheim Loddefjord
9 Chris Rene Aase Telavåg
9 Håkon Lorentzen Brann 3
9 Kim Idar Krogsethagen Lysekloster
8 Stig Hopsdal Valestrand Hjellvik
8 Chris Fosse NBK
8 Johannes Jordal Lysekloster
8 Stian Stenehjem Loddefjord
7 Kristoffer Bognøy Valestrand Hjellvik
7 Kim Andre Njaastad Dale
7 Joakim Hovden Lysekloster
7 Sondre Skjoldli Gneist
7 Håvard Mathiesen Gneist
6 Sindre Paulsen Sund
6 Arild Hammersland Sund
6 Jørgen Størksen Laksevåg
6 Joachim Hopsdal NBK
6 Steffen Finsådal Lysekloster
6 Stian Berg Dale
5 Magnus Tande NBK
5 Gøran Gaustad Loddefjord
5 Paal Korneliussen Laksevåg
5 Knut Ove Høyland Telavåg
5 Ole Fredrik Midttveit Telavåg
5 Martin Roska Sandviken
5 Robin Frichsen Sandviken
5 Øyvind Olsen Lysekloster
5 Cato Helle Brann 3
5 Brian Jensen Brann 3
5 Robert Thomsen Laksevåg
4 Martin Hatlebrekke Gneist
4 Sondre Riise Lyngbø
4 Morten Kvist Brann 3
4 Einar Algerøy Telavåg
4 Remi Midttveit Telavåg
4 Åge Nyborg Laksevåg
4 Erik Sangolt Sund
4 Ørjan Stensletten Sund
4 Børge Ågotnes Sund
4 Eivind Grønningen Frøya
4 Aleksander Vågenes NBK
4 Andreas Snekkevik NBK
4 Frode Bergum Hansen Lysekloster
4 Dan Børge Høvik Dale
4 Mathias Dale Dale
4 Tom Sivertsen Valestrand Hjellvik
3 Alexander Lenning Valestrand Hjellvik
3 Jone Rugland Sund
3 Raymond Olsen Laksevåg
3 Sindre Mørkve Gneist
3 Dirk Angell Brann 3
3 Lars Christian Kjemhus Brann 3
3 Nicholas Kristiansen Brann 3
3 Steffen Lie Skålevik Brann 3
3 Kristian Andås NBK
3 Marcel Eltawasshy Lyngbø
3 Kristian Smith Hella Lyngbø
3 Bård Ledaal Sandviken
3 Andreas Skare Christensen Sandviken
3 Benjamin Vallestad Telavåg
3 Ruben Douglas Bjørge Lyngbø
3 Thomas Greipsland Lysekloster
3 Steffen Vindal Lysekloster
3 Magnus Opheim Valestrand Hjellvik
3 Andreas Fluge Sævig Sandviken
3 David Behrens Sandviken
3 Glenn Smith Telavåg
3 Sigve Rørstad Valestrand Hjellvik
2 Magnus Bru Reigstad Valestrand Hjellvik
2 Thomas Røskeland Valestrand Hjellvik
2 Martin Søreide Sund / Telavåg
2 William Grundtvig Loddefjord
2 Karl Petter Skage Gneist
2 Tobias Totland Gneist
2 Andreas Flaa Sandviken
2 Claus Simonsen Sandviken
2 Stig Helgesen Sandviken
2 Emil Østerbø Sandviken
2 John Krister Glesnes Frøya
2 Bendik Hansen Frøya
2 Fredrik Knudsen Brann 3
2 Erik Mjøs Brann 3
2 Eirik Birkelund Brann 3
2 Eirik Olsen Laksevåg
2 Arne Gleditsch Laksevåg
2 Kristoffer Kvalheim Frøya
2 Vegard Berg Frøya
2 Mattias Høiland Lysekloster
2 Joao Cordosa Sund
2 Jørgen Tellnes Sund
2 Christian Almeland Lysekloster
2 Torbjørn Birkelund Lysekloster
2 Espen Kopperud Lysekloster
2 Fredrik Larsen Gneist
2 Ørjan Midtun Dale
2 Henrik Kleppevik Lyngbø
2 Lars Helle Lyngbø
2 Thomas Lyngbø Lyngbø
1 Jonas Hauge Valestrand Hjellvik
1 Kalle Fiskå Valestrand Hjellvik
1 Morten Frøland Valestrand Hjellvik
1 Gaute Hauge Valestrand Hjellvik
1 Andreas Erstad Dale
1 Ole Johnny Carlsen Dale
1 Eirik Eikefet Dale
1 Magnus Mohus Brann 3
1 Jan Ruben Sleen Brann 3
1 Terje Heggernes Brann 3
1 Matias Sjursæther Brann 3
1 Andreas Vindheim Brann 3
1 Bård Finne Brann 3
1 Kasper Skaanes Brann 3
1 Markus Jonsson Brann 3
1 Kjetil Hjelmtveit NBK
1 Pål Kjetil Tufta Valestrand Hjellvik
1 Andreas Stien Laksevåg
1 Tom Aasen Sandviken
1 Andreas Fjeldstad Sandviken
1 Endre Karlsen Sandviken
1 Jørgen Bjelland Sandviken
1 Anders Vatle Gneist
1 Trond Inge Selstø Telavåg
1 Glenn Rokkones Telavåg
1 Kjetil Foldnes Telavåg
1 Per Oskar Andersen Loddefjord
1 Morten Knapskaug Loddefjord
1 Andre Wedaa Loddefjord
1 Daniel Misje Loddefjord
1 Morten Stien Loddefjord
1 Thomas Strømsnes Loddefjord
1 Petter Rivedal Loddefjord
1 Espen Eriksen Loddefjord
1 Erik Mjelde Loddefjord
1 Georg Halland Lyngbø
1 John Erik Vorland Frøya
1 Remy Andre Vågenes Frøya
1 Andre Frøya
1 Henrik Sundbotten Frøya
1 Anders Henriksen Laksevåg
1 Tommy Temre  Laksevåg
1 Terje Arildsen Laksevåg
1 Daniel Pedersen Laksevåg
1 Tage Skare Laksevåg
1 Erlend Haugland Laksevåg
1 Stian Pettersen Lyngbø
1 Hans Christian Søgnebotnen Lyngbø
1 Adel Araia Lyngbø
1 Daniel Grahl Lyngbø
1 Christer Lundekvam Lyngbø
1 Daniel Halseth Lyngbø
1 Christoffer Knutsen NBK
1 Svein Nytun NBK
1 Joakim Soltvedt NBK
1 Frode Krossnes NBK
1 Simen Dalland NBK
1 Sindre Skår NBK
1 Stian Aarland Gneist
1 Sondre Totland Gneist
1 Kristoffer Tveit Gneist
1 Lars Henrik Skage Gneist
1 Petter Wergeland Gneist
1 Per Gunnar Frantzen Gneist
1 Pål Breivik Gneist
1 Daniel Vallestad Sund
1 Roger Ekren Sund
1 Magne Bildøy Sund
1 Kristoffer Zachariassen Sund
1 Morten Sætre Lysekloster
1 Steinar Askeland NBK
8 Selvmål Lysekloster2,Frøya1, Telavåg3,Lyngbø 2
    Laksevåg1,Brann 1,Dale1
4. div avd. 2 - 2012
 LagKSUTMFMMP
1 Lysekloster 24 20 1 3 99 33 61
2 Lyngbø 24 15 5 4 79 37 50
3 Frøya 24 15 3 6 72 56 48
4 Valestrand Hjellvik 24 11 6 7 70 49 39
5 Brann 3 24 12 2 10 80 63 38
6 Loddefjord 24 9 3 12 64 65 30
7 Telavåg 24 8 5 11 55 68 29
8 Sandviken 24 7 7 10 43 55 28
9 Dale 24 8 3 13 54 99 27
10 NBK 24 7 5 12 49 54 26
11 Gneist 24 6 6 12 51 73 24
12 Sund 24 6 3 15 36 69 21
13 Laksevåg 24 5 5 14 45 76 20

Treningskamper våren 2012

Lag Dato Kl. Bane Res.
VHFK - Fyllingsdalen 2 4. feb 18.00 Vestlandshallen 4-3
Sotra-VHFK 18. feb 15.00 Straume 3-3
VHFK - Baune 22. feb 19.00 Furubakken 1-4
Nymark - VHFK 8. mar 19.30 Nymark 2-0
Radøy Manger - VHFK 17. mar 14.00 Fossemyra 2-2
VHFK - Hovding 24. mar 13.00 Furubakken 1-1